Dysk SSD 2-Power 2.5″ 240GB SATA III

Wewnętrzny dysk SSD 2.5″ 240GB SATA III marki 2-Power, wyposażony w wiodący na rynku kontroler PHISON S11. Idealny produkt dla osób i firm świadczących usługi serwisowe i naprawcze sprzętu komputerowego. Doskonały stosunek ceny do jakości. Gwarancja 3 lata.

PARAMETRY:

RODZAJ DYSKU: wewnętrzny
FORMAT: 2.5″
POJEMNOŚĆ: 240GB
MAX. PRĘDKOŚĆ ODCZYTU: 510 MB/s
MAX. PRĘDKOŚĆ ZAPISU: 310 MB/s
ODCZYT LOSOWY: 77 000
ZAPIS LOSOWY: 46 000
RODZAJ ZŁĄCZ: 1x SATA III 6Gbps


2-Power to marka pochodząca z Wysp Brytyjskich oferująca kompleksowe rozwiązania dla segmentu elektronicznego. Gama produktów 2-Power to szeroki wybór akcesoriów zasilających do prawie każdego urządzenia elektronicznego. Serwisom oferującym usługi naprawcze zapewniamy ekrany LCD, TFT i LED oraz digitizery a także moduły pamięci DIMM i SO-DIMM oraz dyski SSD, odpowiednie dla serwerów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

Specyfikacje i wydajność produktów 2-POWER często przewyższają specyfikacje podzespołów montowanych fabrycznie, zapewniając wyjątkową niezawodność i stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty 2-POWER są testowane wewnętrznie zarówno przed, jak i po procesie produkcji, w celu zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa i niezawodności.