Replikator portów 2-Power DOC0104A

Replikator portów 2-Power DOC0104-EU to niewielkie urządzenie o wielkich możliwościach. Pełni funkcję stacji roboczej, dzięki której skutecznie uporządkujesz swoje biurko – podepnij wszystkie przewody (USB, HDMI, mini-jack, sieciowe i inne) do stacji łącząc ją zaledwie jednym kablem USB ze swoim komputerem. Zyskasz tym sposobem więcej miejsca do pracy oraz oszczędzisz czas, gdy Twój szef nagle zaprosi Cię na spotkanie – wystarczy odpiąć stację roboczą od komputera i już możesz ruszać.

stacja robocza 2-Power DOC0104A

Wszystko czego potrzebujesz

Stacja robocza 2-Power daje Ci możliwość podłączenia wszystkich urządzeń USB, takich jak drukarki, myszki czy klawiatury dzięki aż 6 portom USB 3.0. Wykorzystując dwa złącza 1080p HD (HDMI oraz DVI) bez zbędnej plątaniny kabli możesz korzystać z dwóch ekranów zewnętrznych. Dodatkowo złącza na mikrofon, słuchawki oraz kabel sieciowy – jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pracy.

Porządek i przestrzeń

Zbyt duża ilość kabli zabiera Ci przestrzeń roboczą? Ze stacją roboczą 2-Power nie musisz się o to martwić. Wystarczy, że wszystkie urządzenia i przewody podłączysz do stacji, a Twoje biurko w jednej chwili stanie się uporządkowane, zaś Twoja przestrzeń robocza zyska dużo więcej miejsca.

Mobilność i wygoda

Szef wzywa na ważne i pilne spotkanie? Wystarczy, że wypniesz ze swojego komputera tylko jeden przewód łączący ze stacją roboczą 2-Power i już jesteś gotowy! A gdy wrócisz, podpięcie wszystkich urządzeń i sieci będzie dziecinnie proste i błyskawiczne jak nigdy dotąd.

Komplet akcesoriów w zestawie

Stacja robocza 2-Power oferowana jest z kompletem niezbędnych akcesoriów. W zestawie znajduje się zasilacz sieciowy 100 – 240V z dwoma adapterami (EU oraz UK), kabel USB do połączenia z komputerem oraz video adaptery (DV-I do HDMI oraz HDMI do DV-I), które umożliwiają podłączenie zewnętrznych monitorów.

2-Power to marka pochodząca z Wysp Brytyjskich oferująca kompleksowe rozwiązania dla segmentu elektronicznego. Gama produktów 2-Power to szeroki wybór akcesoriów zasilających do prawie każdego urządzenia elektronicznego. Serwisom oferującym usługi naprawcze zapewniamy ekrany LCD, TFT i LED oraz digitizery a także moduły pamięci DIMM i SO-DIMM oraz dyski SSD, odpowiednie dla serwerów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

Specyfikacje i wydajność produktów 2-POWER często przewyższają specyfikacje podzespołów montowanych fabrycznie, zapewniając wyjątkową niezawodność i stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty 2-POWER są testowane wewnętrznie zarówno przed, jak i po procesie produkcji, w celu zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa i niezawodności.