Karty pamięci Lexar High-Endurance microSD UHS-I


microSDHC UHS-I (U1), Class 10
32GB – do 40 MB/s odczyt, zapis do 20 MB/s

microSDXC UHS-I (U1), Class 10
64GB – do 40 MB/s odczyt, zapis do 20 MB/s

W pełni wykorzystaj potencjał kamery pokładowej lub monitoringowej

Nieważne, czy nagrywasz kamerą monitoringową w trybie ciągłym 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, czy kamerą pokładową aktywowaną ruchem – potrzebujesz karty o wysokiej wydajności, na której możesz polegać. Karty pamięci Lexar® High-Endurance microSD™ UHS-I zapewniają szybkość odczytu do 40 MB/s ** i są specjalnie zaprojektowane, aby obsłużyć dużą ilość cykli zapisu/kasowania, których takie kamery wymagają.

Odkryj monitoring w jakości Full-HD

Karty pamięci Lexar® High-Endurance microSD™ UHS-I wykorzystują technologię Class 10 UHS-I (U1) do nagrywania szybkich, ostrych i bogatych w szczegóły nagrań wideo w rozdzielczości 1080p Full-HD. Dzięki temu możesz być pewny, że dostrzeżesz każdy szczegół – od numerów na tablicach rejestracyjnych na drodze do podejrzanej aktywności wokół domu. A jeśli tylko monitorujesz aktywności wewnątrz domu, będziesz wiedzieć, kiedy Twój pupil ponownie wspina się na meble.

Nagrywaj aż do 12 000* godzin materiału na jednej karcie

Na karcie pamięci 64GB można śmiało zapisać do 12 000* godzin filmu Full HD. Co więcej, karty te zapewniają trwałość i wydajność, której wymagają kamery monitoringowe, masz więc pewność, że ultra ważne nagrania nie zostaną utracone.

Łatwe kopiowanie danych

Karty pamięci z serii High-Endurance w zestawie zawierają adapter SD UHS-I, dzięki czemu można łatwo przenieść pliki wideo i zapisane materiały do komputera. Co więcej kartę dzięki czytnikowi możesz z powodzeniem wykorzystać w urządzeniach i kamerach, które wyposażone są w slot kart SD.

Odzyskuj utracone pliki z oprogramowaniem ImageRescue®

Karty pamięci Lexar® High-Endurance microSD™ UHS-I zawierają dożywotnią wersję oprogramowania ImageRescue®. ImageRescue® skutecznie odzyskuje większość zdjęć i plików wideo, nawet jeśli zostały one usunięte lub karta została uszkodzona. *** Oprogramowanie jest dostępne do pobrania za darmo przy zakupie karty.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

x = 150 KB/s.

* W oparciu o kartę pamięci o pojemności 64GB. Film wideo: Full-HD 1080p (26 Mbps). Ilość zapisanych danych może się różnić i będzie zależeć od modelu urządzenia, rozdzielczości, formatu i kompresji oraz dołączonego do urządzenia oprogramowania.

** Do 40MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.

*** Odzyskanie zdjęć bądź innych danych nie jest gwarantowane w 100%

Część podanej pojemności jest używana do formatowania i innych celów i nie jest dostępna do przechowywania danych. 1GB = 1 miliard bajtów

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.