Pendrive Lexar JumpDrive M10 Secure USB 3.0

Lexar JumpDrive M10 Secure USB 3.0 to nowoczesny pendrive, oferujący ochronę danych, prędkość 4x większą niż standardowe pendrive’y 2.0 oraz bezproblemową współpracę z systemami PC oraz Mac.
Dostępne pojemności:
16GB – odczyt 100MB/s, zapis 40MB/s
32GB – odczyt 100MB/s, zapis 55MB/s
64GB – odczyt 100MB/s, zapis 55MB/s
128GB – odczyt 100MB/s, zapis 55MB/s

Lexar JumpDrive m10 Secure

Ochrona prywatności

Szukasz skutecznego rozwiązania na ochronę danych osobowych, dokumentacji finansowej lub innych poufnych plików? Lexar JumpDrive M10 Secure zawiera oprogramowanie EncryptStick Lite, zaawansowane rozwiązanie zabezpieczeń za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, aby pomóc chronić Twoje ważne pliki przed kradzieżą lub usunięciem. Zaletą jest prostota użycia – tworząc hasło, automatycznie zostają zaszyfrowane Twoje dane.

Skuteczne usuwanie plików

Dla 100% pewności, że Twoje dane są bezpieczne, można skorzystać z funkcji File Shredder, aby dokładnie usunąć pliki bez możliwości ich późniejszego odzyskania.

Szybkie kopiowanie plików

W ciągłym biegu, z mnóstwem spraw na głowie. Ostatnią rzeczą jakiej chcesz, to spędzić kolejne długie minuty w oczekiwaniu na przesłanie plików. Lexar JumpDrive M10 Secure oferuje prędkość odczytu do 4x szybciej (do 100 MB/s odczyt i 55MB/s zapis) niż standardowe pendrive’y USB 2.0.* Teraz 3GB klip wideo w rozdzielczości HD skopiujesz w mniej niż 90 sekund – to 13x szybciej niż 20 minut, które zajęłoby to z użyciem standardowego USB 2.0 **

Przechowuj więcej danych

Lexar JumpDrive M10 Secure jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami USB 2.0, co czyni go uniwersalnym pendrive’m, Duży wybór pojemności – od 16GB do 128GB – sprawia, że możesz bezpiecznie przechowywać na nim jeszcze więcej danych, które mają dla Ciebie znaczenie.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

* 16GB: odczyt do 4x szybciej, zapis do 3x szybciej w porównaniu ze standardowym pendrivem USB 2.0 podłączonym do portu USB 3.0. 32GB – 128GB: do 4x szybsze prędkości zapisu i odczytu w porównaniu ze standardowym pendrivem USB 2.0 podłączonym do portu USB 3.0. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.

** W oparciu o pojemności 64GB i 128GB. Plik wideo: 3,3GB 1080p 30fps HD (46 Mbps).

Część podanej pojemności jest używana do formatowania oraz innych celów i nie jest dostępna do przechowywania danych. 1 GB = 1 miliard bajtów.

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.