Karty pamięci Lexar Professional Compact Flash 800x

Szybka, wydajna karta wykorzystująca technologię UDMA 7 z prędkością odczytu do 120MB/s * (800x). Rejestruje obrazy o wysokiej jakości oraz filmy wideo w rozdzielczościach 1080p Full-HD, 3D i 4K z aparatu DSLR, kamery HD lub aparatu 3D. Obsługuje specyfikację Video Performance Guarantee (Gwarantowana Wydajność Video) dla profesjonalnej, bardzo wysokiej jakości wideo (VPG-20 – minimalna gwarantowana prędkość zapisu na poziomie 20MB/s).

Oferowane prędkości:
8GB – do 120 MB/s odczytu, do 45MB/s zapisu
16GB – do 120 MB/s odczytu, do 45MB/s zapisu
32GB – do 120 MB/s odczytu, do 45MB/s zapisu
64GB – do 120 MB/s odczytu, do 75MB/s zapisu
128GB – do 120 MB/s odczytu, do 75MB/s zapisu
256GB – do 120 MB/s odczytu, do 75MB/s zapisu

Lexar Professional Compact Flash 800x

Wydajność, której możesz zaufać.

Nieważne, czy jesteś profesjonalnym fotografem, filmowcem, czy entuzjastą – karta Lexar Professional Compact Flash zapewni Ci wydajność, której można zaufać. Wykorzystuje technologię UDMA 7, dzięki czemu osiąga szybkość transferu odczytu do 800x (120MB/s).*

Wykonuj zdjęcia o wysokiej jakości i kręć wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD, 3D i 4K.

Bez znaczenia czy używasz lustrzanki, kamery HD czy aparatu 3D – zawsze będziesz w stanie wykorzystać najnowsze rozwiązania i fotografować w wysokiej jakości oraz kręcić oszałamiające wideo w 1080p Full HD, 3D i 4K.

Cały dzień pracy na jednej karcie!

Pojemne karty 256GB i 512GB sprostają wymaganiom fotografów i kamerzystów, których zlecenia wymagają ogromnych możliwości przechowywania danych! Teraz przez cały dzień swojej pracy możesz korzystać z jednej karty, aby zaoszczędzić cenny czas, który jest wymagany do zmiany karty lub przesłania plików do komputera.

Zapisuj profesjonalne video w najwyższej jakości z obsługą VPG-20.

Karta obsługuje specyfikację Video Performance Guarantee (Gwarantowana Wydajność Video) dla profesjonalnej, bardzo wysokiej jakości wideo (VPG-20). Oznacza to, że karty zostały przetestowane i gwarantowana prędkość zapisu wynosi 20MB/s. Umożliwia to przechwytywanie obrazu wysokiej jakości Full-HD bez gubienia klatek.

Dożywotnia gwarancja.

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia wydajności, jakości, zgodności i niezawodności. Jesteśmy pewni jakości produktów z Serii Professional, dlatego udzielamy na nie dożywotniej gwarancji**.

Znakomita kompatybilność!

Zespół Lexar współpracuje z głównymi producentami aparatów w celu zapewnienia wysokiej kompatybilności kart z aparatami cyfrowymi – od najprostszych do najbardziej złożonych.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

x = 150 KB/s.

* Do 120MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.

**Dożywotnia gwarancja dotyczy produktów zarejestrowanych na stronie Dystrybutora.

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.