karty pamięci Lexar Professional XQD 2.0 1400x

Nieważne, czy jesteś profesjonalnym fotografem, filmowcem, czy entuzjastą fotografii, karta Lexar® Professional x1400 XQD™ 2.0 zapewnia wydajność, której można zaufać. Ta wytrzymała, szybka karta obsługuje standard PCI Express Gen 2 oraz interfejs USB 3.0, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność, trwałość i niezawodność, z szybkością transferu odczytu do 1400x (210MB/s).*
Dostępne pojemności:
32GB – odczyt do 210 MB/s, zapis do 80 MB/s
64GB – odczyt do 210 MB/s, zapis do 185 MB/s

Lexar Professional XQD 2.0 1400x

Wykonuj wspaniałe zdjęcia wysokiej jakości oraz kręć wideo 4K

Zaprojektowana, aby wykorzystać możliwości najnowszej generacji kamer high-definition oraz lustrzanek cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, karta Lexar Professional x1400 XQD 2.0 pozwala wykonywać wspaniałe, wysokiej jakości zdjęcia oraz wideo w rozdzielczości 4K.

Wyjątkowa trwałość na warunki atmosferyczne

Nieważne, czy jesteś w pogoni za zachodem słońca, jeżdzisz po trasach wyścigów lub przeżywasz jakąkolwiek inną przygodę, Karta Lexar Professional x1400 XQD 2.0 dostarcza wjątkową trwałość, której potrzebujesz, aby uzyskać idealne ujęcie. Karty Lexar Professional XQD zapewnia wyjątkową trwałość w odniesieniu do wody, temperatury, wstrząsów oraz wibracji i innych. Tak więc od Sahary po Syberię masz pewność, że posiadasz kartę, której można zaufać i na którą bez obaw zapiszesz przepiękne, zapierające dech w piersiach zdjęcia.

Oszczędzaj czas!

Wysoka wydajność kart pozwala szybko fotografować i przesyłać pliki. Aby wykorzystać maksymalną szybkość transferu odczytu karty, warto korzystać z odpowiedniego czytnika, pracującego w technologii USB 3.0, np. Lexar Professional Workflow XR2. Czytnik w połączeniu z kartą XQD znacznie przyśpiesza efektywnośc pracy, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i szybciej wrócić do działalności w dziedzinie fotografii.

Dożywotnia gwarancja

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia wydajności, jakości, zgodności i niezawodności. Jesteśmy pewni jakości produktów z Serii Professional, dlatego udzielamy na nie dożywotniej gwarancji **.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

x = 150 KB/s.

* Do 210MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.

** Dożywotnia gwarancja dotyczy produktów zarejestrowanych na stronie Dystrybutora

Karty Lexar Professional XQD 2.0 są kompatybilne wyłącznie z urządzeniami obsługującymi format XQD. Najwyższa prędkość transferu możliwa do osiągnięcia tylko użyciu czytnika XQD 2.0

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.