Program Rejestracji Produktów

Program Rejestracji Produktów

My Adventure Sp. z o.o.dystrybutor Lexar w Polsce ma na celu promowanie bezpiecznych zakupów nie tylko w internecie, ale także w sklepach stacjonarnych. Bezpieczne zakupy gwarantują że nabywany produkt jest oryginalny a wszystkie usługi posprzedażowe realizowane są na terenie Polski przez oficjalnego Dystrybutora, który respektuje i realizuje postanowienia Producenta. Co to oznacza w praktyce?

1. POTWIERDZENIE ORYGINALNOŚCI

Każdy użytkownik, który dokona zakupu oryginalnego produktu Lexar oraz zarejestruje go w systemie otrzyma pisemne potwierdzenie oryginalności tego produktu w postaci Certyfikatu zawierającego dane produktu oraz jego unikalny numer

2. WYDŁUŻONA GWARANCJA

Każdy zarejestrowany w Systemie produkt otrzyma wydłużoną gwarancję; w przypadku serii Professional dożywotnio, w przypadku pozostałych produktów o 1 rok.

3. SZYBKI SERWIS = NIŻSZE KOSZTY

Kupując dowolny produkt marki Lexar u Sprzedawcy, który nie jest naszym oficjalnym partnerem, zgodnie z polskim prawem na ten produkt udzielana jest gwarancja 24-miesięczna. Jeśli w tym czasie zakupiony produkt ulegnie awarii, klient odsyła go do Sprzedawcy, Sprzedawca zaś… do producenta, czyli do Stanów Zjednoczonych. Sprawia to, że cała procedura trwa długo. Ten sam produkt, zakupiony w jednym ze sklepów należących do oficjalnej sieci sprzedaży Lexar, odsyłany jest do siedziby Polskiego Dystrybutora – klient oszczędza więc czas, Sprzedawca zaś pieniądze, nie musząc wysyłać produktu za granicę.

Po upływie 24-miesięcznego obowiązkowego okresu gwarancji, którą musi świadczyć Sprzedawca, produkt może nadal mieć Gwarancję Producenta, co oznacza, że np. przez kolejne 3 lata klientowi przysługuje prawo do naprawy bądź wymiany produktu – szczegółowa lista okresów gwarancyjnych Producenta na produkty Lexar znajduje się w zakładce GWARANCJE I REKLAMACJE. W przypadku posiadania produktu ze sklepu nie należącego do Polskiej Sieci Dystrybucji, klient po pierwsze musi uzyskać wiedzę od Sprzedawcy skąd pochodzi jego produkt, po drugie na własną rękę wysłać taki produkt do zagranicznego Dystrybutora lub do Producenta, co jest znacznie droższe niż w przypadku przesyłki krajowej do siedziby Polskiego Dystrybutora.

4. SPOŁECZNOŚĆ LEXAR

Zarejestrowanie produktu Lexar w Systemie Rejestracji sprawia, że użytkownik zostaje członkiem społeczności, dzięki czemu jako pierwszy otrzymuje najświeższe informacje o nowościach i ofertach specjalnych oraz bierze udział w konkursach i otrzymuje zaproszenia na wydarzenia organizowane przez Dystrybutora.

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNY PRODUKT?

Do naszych partnerów dostarczamy tylko oryginalne produkty, których opakowania oznaczone są:

  • seria Professional – hologramem z przodu opakowania oraz naklejką Dystrybutora z tyłu opakowania zawierającą unikalny numer seryjny
  • pozostałe produkty – naklejką Dystrybutora z tyłu opakowania zawierającą unikalny numer seryjny
ZAREJSTRUJ PRODUKT