2-Power Ładowarka sieciowa 2x CR123A

Wysokiej jakości ładowarka sieciowa 2-Power DBC0262A umożliwiająca ładowanie popularnych akumulatorów typu CR123A – zarówno pojedynczo jak i w parach. Zestaw końcówek do podłączenia w różnych systemach energetycznych na świecie w komplecie. 2 lata gwarancji. Bateria CR123A nie jest dołączona do ładowarki, należy dokupić ją osobno.

PARAMETRY:

MODEL: DBC0262A
NAPIĘCIE WEJŚCIOWE: AC 100 – 240V
NAPIĘCIE WYJŚCIOWE: DC 3,7V
WYDAJNOŚĆ PRĄDOWA: 2x CR123A
W KOMPLECIE: zestaw przejściówek Worldwide
GWARANCJA: 2 lata
KOLOR: CZARNY

2-Power to marka pochodząca z Wysp Brytyjskich oferująca kompleksowe rozwiązania dla segmentu elektronicznego. Gama produktów 2-Power to szeroki wybór akcesoriów zasilających do prawie każdego urządzenia elektronicznego. Serwisom oferującym usługi naprawcze zapewniamy ekrany LCD, TFT i LED oraz digitizery a także moduły pamięci DIMM i SO-DIMM oraz dyski SSD, odpowiednie dla serwerów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

Specyfikacje i wydajność produktów 2-POWER często przewyższają specyfikacje podzespołów montowanych fabrycznie, zapewniając wyjątkową niezawodność i stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty 2-POWER są testowane wewnętrznie zarówno przed, jak i po procesie produkcji, w celu zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa i niezawodności.