Ładowarka sieciowa 5V 6xUSB 2-Power

W dzisiejszych czasach, zdominowanych przez urządzenia mobilne, dostęp do źródeł zasilania jest naszym codziennym wyzwaniem – nawet w domu. Każdemu zdarzyła się nie raz sytuacja, kiedy nasz telefon został odłączony przez innego domownika od jedynej przy kanapie ładowarki. Przy małej ilości gniazdek, korzystamy z przedłużaczy, które wyglądają nieestetycznie. Z ładowarką sieciową 2-Power 5V 6xUSB będziesz mógł o tym zapomnieć. Stwórz w swoim domu centrum ładowania urządzeń. Estetyczna, biała ładowarka 2-Power zasilana z gniazdka elektrycznego może być postawiona na blacie w kuchni lub komodzie w salonie, dzięki przewodowi o długości 120 cm. Umożliwia podłączenie do 6 urządzeń mobilnych takich jak telefony czy tablety oraz ładowanie ich szybko i bezpiecznie z mocą 2,4A. Postaw ładowarkę w miejscu ogólnodostępnym dla domowników lub gości i zapomnij o szukaniu kolejnej ładowarki bądź wolnego gniazdka elektrycznego.

PARAMETRY:

RODZAJ / ILOŚĆ ZŁĄCZ: 6x USB-A
NAPIĘCIE WEJŚCIOWE: AC 100 – 240V
NAPIĘCIE WYJŚCIOWE: DC 5V
WYDAJNOŚĆ PRĄDOWA: max. 10A / 50W
DŁUGOŚĆ KABLA: 120 cm
GWARANCJA: 2 lata
KOLOR: BIAŁY
WYMIARY: 100 x 65 x 27 mm


2-Power to marka pochodząca z Wysp Brytyjskich oferująca kompleksowe rozwiązania dla segmentu elektronicznego. Gama produktów 2-Power to szeroki wybór akcesoriów zasilających do prawie każdego urządzenia elektronicznego. Serwisom oferującym usługi naprawcze zapewniamy ekrany LCD, TFT i LED oraz digitizery a także moduły pamięci DIMM i SO-DIMM oraz dyski SSD, odpowiednie dla serwerów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

Specyfikacje i wydajność produktów 2-POWER często przewyższają specyfikacje podzespołów montowanych fabrycznie, zapewniając wyjątkową niezawodność i stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty 2-POWER są testowane wewnętrznie zarówno przed, jak i po procesie produkcji, w celu zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa i niezawodności.