Replikator portów 2-Power DOC0106A

Replikator portów 2-Power DOC0106-EU to eleganckie, kompaktowe urządzenie, które ułatwi Ci codzienna pracę. Pełni funkcję niewielkiej stacji roboczej, dzięki której skutecznie uporządkujesz swoje biurko. Podepnij wszystkie niezbędne do pracy przewody (mysz na USB, ekran zewnętrzny – poprzez złącze HDMI lub VGA oraz internet) do replikatora i połącz go jednym kablem USB ze swoim laptopem. Zyskasz więcej przestrzeni do pracy a gdy będziesz musiał wybiec na pilne spotkanie, po prostu odepnij replikator od komputera i już jesteś gotowy!

stacja robocza 2-Power DOC0106A

Porządek i przestrzeń

Zbyt duża ilość przewodów zabiera Ci przestrzeń roboczą? Z replikatorem portów 2-Power DOC0106A nie musisz się o to martwić. Wystarczy, że podłączysz do niego swoją mysz, przewód sieciowy oraz monitor zewnętrzny lub inne urządzenia, a Twoje biurko w jednej chwili stanie się uporządkowane, zaś Twoja przestrzeń robocza zyska dużo więcej miejsca.

Mobilność i wygoda

Szef wzywa na ważne i pilne spotkanie? A może jesteś spóźniony na taksówkę? Wystarczy, że wypniesz ze swojego komputera tylko jeden przewód łączący Twój laptop ze stacją roboczą 2-Power i już jesteś gotowy! A gdy ponownie wrócisz do pracy, podpięcie wszystkich urządzeń i przewodów będzie dziecinnie proste i błyskawiczne jak nigdy dotąd.

Kompaktowa obudowa

Dzięki niewielkim gabarytom oraz unikalnemu systemowi chowania przewodu USB łączącego replikator z laptopem, bez problemu możesz urządzenie zabrać do domu bądź na wyjazd służbowy. Mobilność podkreśla także fakt, że model ten nie wymaga dodatkowych zewnętrznych źródeł zasilania.

Rozszerz funkcjonalność laptopa

Nowoczesne laptopy zazwyczaj nie posiadają złącza VGA. Dzięki wykorzystaniu replikatora 2-Power DOC0106-EU Twój komputer zyska możliwość podłaczenia zewnętrznych ekranów starszego typu lub podłaczenia dodatkowego, drugiego ekranu poprzez HDMI.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Interfejs: USB 3.0, 5Gbit/s
Obsługiwana max. rozdzielczość karty graficznej: QWXGA (2048 x 1152)
Porty wejścia / wyjścia:
  • 1x RJ45, 1Gbit (1000BASE-T)
  • 1x VGA
  • 1x HDMI
  • 1x USB 3.0
Wyposażenie: Płyta CD ze sterownikiem, instrukcja obsługi.
Wymagania systemowe: Windows® 7, 8, 8.1 & 10 Mac® OS 10.9
Informacje dodatkowe: Jeśli podłączone są oba monitory HDMI i VGA, stacja dokująca automatycznie przełączy się na wyjście HDMI. Po podłączeniu do portu USB 2.0 na komputerze stacjonarnym lub laptopie adapter może nie działać w pełni możliwości
Wymiary: [dł x szer x wys] 125 x 55 x 17mm
Waga: 100g
Kolor: Czarny
Gwarancja: 2 lata

2-Power to marka pochodząca z Wysp Brytyjskich oferująca kompleksowe rozwiązania dla segmentu elektronicznego. Gama produktów 2-Power to szeroki wybór akcesoriów zasilających do prawie każdego urządzenia elektronicznego. Serwisom oferującym usługi naprawcze zapewniamy ekrany LCD, TFT i LED oraz digitizery a także moduły pamięci DIMM i SO-DIMM oraz dyski SSD, odpowiednie dla serwerów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

Specyfikacje i wydajność produktów 2-POWER często przewyższają specyfikacje podzespołów montowanych fabrycznie, zapewniając wyjątkową niezawodność i stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty 2-POWER są testowane wewnętrznie zarówno przed, jak i po procesie produkcji, w celu zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa i niezawodności.