Replikator portów 2-Power DOC0104A

Replikator portów 2-Power DOC0104-EU to niewielkie urządzenie o wielkich możliwościach. Pełni funkcję stacji roboczej, dzięki której skutecznie uporządkujesz swoje biurko – podepnij wszystkie przewody (USB, HDMI, mini-jack, sieciowe i inne) do stacji łącząc ją zaledwie jednym kablem USB ze swoim komputerem. Zyskasz tym sposobem więcej miejsca do pracy oraz oszczędzisz czas, gdy Twój szef nagle zaprosi Cię na spotkanie – wystarczy odpiąć stację roboczą od komputera i już możesz ruszać.

stacja robocza 2-Power DOC0104A

Wszystko czego potrzebujesz

Stacja robocza 2-Power daje Ci możliwość podłączenia wszystkich urządzeń USB, takich jak drukarki, myszki czy klawiatury dzięki aż 6 portom USB 3.0. Wykorzystując dwa złącza 1080p HD (HDMI oraz DVI) bez zbędnej plątaniny kabli możesz korzystać z dwóch ekranów zewnętrznych. Dodatkowo złącza na mikrofon, słuchawki oraz kabel sieciowy – jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pracy.

Porządek i przestrzeń

Zbyt duża ilość kabli zabiera Ci przestrzeń roboczą? Ze stacją roboczą 2-Power nie musisz się o to martwić. Wystarczy, że wszystkie urządzenia i przewody podłączysz do stacji, a Twoje biurko w jednej chwili stanie się uporządkowane, zaś Twoja przestrzeń robocza zyska dużo więcej miejsca.

Mobilność i wygoda

Szef wzywa na ważne i pilne spotkanie? Wystarczy, że wypniesz ze swojego komputera tylko jeden przewód łączący ze stacją roboczą 2-Power i już jesteś gotowy! A gdy wrócisz, podpięcie wszystkich urządzeń i sieci będzie dziecinnie proste i błyskawiczne jak nigdy dotąd.

Komplet akcesoriów w zestawie

Stacja robocza 2-Power oferowana jest z kompletem niezbędnych akcesoriów. W zestawie znajduje się zasilacz sieciowy 100 – 240V z dwoma adapterami (EU oraz UK), kabel USB do połączenia z komputerem oraz video adaptery (DV-I do HDMI oraz HDMI do DV-I), które umożliwiają podłączenie zewnętrznych monitorów.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Interfejs: USB 3.0, 5Gbit/s
Obsługiwana max. rozdzielczość karty graficznej: QWXGA (2048 x 1152)
Porty wejścia / wyjścia:
  • 1x RJ45, 1Gbit (1000BASE-T)
  • 1x DVI-D
  • 1x HDMI
  • 1x miniJack 3,5mm (mikrofon)
  • 1x miniJack 3,5mm (słuchawki)
  • 2x USB 3.0 (w tym 1x BC1.2 do ładowania urządzeń moblinych)
  • 4x USB 2.0
Wyposażenie: Zasilacz DC 5V z wtykiem EU oraz UK do wyboru, Kabel USB 3.0 długości 1m, Adapter DVI/HDMI, Adapter DVI/VGA, płyta CD ze sterownikiem, instrukcja obsługi.
Wymagania systemowe: Windows® 7, 8, 8.1 & 10, Mac® OS 10.9
Informacje dodatkowe: Możesz podłączyć monitor do portu HDMI lub VGA, ale nie można ich używać razem. Port USB-C może być używany do ładowania danych lub ładowania Power Delivery (PD). Nie można ich używać razem.
Wymiary: [dł x szer x wys] 188 x 77 x 31mm
Waga: 599g
Kolor: Czarny
Gwarancja: 2 lata

2-Power to marka pochodząca z Wysp Brytyjskich oferująca kompleksowe rozwiązania dla segmentu elektronicznego. Gama produktów 2-Power to szeroki wybór akcesoriów zasilających do prawie każdego urządzenia elektronicznego. Serwisom oferującym usługi naprawcze zapewniamy ekrany LCD, TFT i LED oraz digitizery a także moduły pamięci DIMM i SO-DIMM oraz dyski SSD, odpowiednie dla serwerów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

Specyfikacje i wydajność produktów 2-POWER często przewyższają specyfikacje podzespołów montowanych fabrycznie, zapewniając wyjątkową niezawodność i stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty 2-POWER są testowane wewnętrznie zarówno przed, jak i po procesie produkcji, w celu zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa i niezawodności.