Tester baterii 2-Power BTH0003A

Nie wyrzucaj sprawnych baterii, najpierw je przetestuj z 2-Power BTH0003A! Prosty w obsłudze, lekki i kompaktowy przyrząd do testowania baterii alkalicznych oraz baterii wielokrotnego ładowania (akumulatorków). Możliwość testowania ogniw zasilających typu AA (R6), AAA (R3), C (R14), D (R20), oraz 9V (R61). Tester nie wymaga dodatkowego źródła zasilania. Jednorazowo można testować tylko 1 ogniwo. Gwarancja 2 lata.

Tester baterii 2-Power BTH0003A

Tester baterii 2-Power BTH0003A

Tester baterii 2-Power BTH0003A

Kompatybilny z 5 typami baterii

Tester baterii 2-Power BTH0003A umożliwia przetestowanie poziomu naładowania aż 5 rodzajów baterii alkalicznych lub wielokrotnego ładowania, czyli akumulatorków: AA (R6), AAA (R3), C (R14), D (R20), oraz 9V (R61)

Tester baterii 2-Power BTH0003A

Tester baterii 2-Power BTH0003A

Prosty w użyciu

Urządzenie bardzo proste w obsłudze, wkładamy baterię/akumulator zgodnie z oznaczeniem na przyrządzie, następnie ściskamy urządzenie do wychylenia się wskazówki w mierniku. Przyrząd oferuje trzy wskazania: „GOOD” (pole zielone) – oznacza że ogniwo nadaje się do użytku, jest sprawne; „REPLACE” (pole czerwone) – oznacza, że ogniwo nie nadaje się do użytku, należy je naładować, a w przypadku baterii wymienić, zużyte oddając do utylizacji;
„?” (pole żółte) – oznacza, stan pośredni, tj. jeszcze może pracować ale w najbliższym czasie musimy liczyć się z jego wymianą lub koniecznością ponownego ładowania.

Tester baterii 2-Power BTH0003A

Kompaktowe rozmiary

Niewielkie wymiary, niska waga oraz brak konieczności zasilania z dodatkowych źródeł energii sprawiają, że tester 2-Power BTH0003A możesz zabrać ze sobą niemal wszędzie – zmieścisz go w plecaku fotograficznym, torbie na laptopa czy kieszeni kurtki.

2-Power to marka pochodząca z Wysp Brytyjskich oferująca kompleksowe rozwiązania dla segmentu elektronicznego. Gama produktów 2-Power to szeroki wybór akcesoriów zasilających do prawie każdego urządzenia elektronicznego. Serwisom oferującym usługi naprawcze zapewniamy ekrany LCD, TFT i LED oraz digitizery a także moduły pamięci DIMM i SO-DIMM oraz dyski SSD, odpowiednie dla serwerów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

Specyfikacje i wydajność produktów 2-POWER często przewyższają specyfikacje podzespołów montowanych fabrycznie, zapewniając wyjątkową niezawodność i stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty 2-POWER są testowane wewnętrznie zarówno przed, jak i po procesie produkcji, w celu zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa i niezawodności.