Akumulator Duracell DR9952 (zamiennik Panasonic DMW-BMB9E)

Oryginalny, litowo-jonowy akumulator marki Duracell DR9952 przeznaczony do aparatów fotograficznych, zamiennik Panasonic DMW-BMB9E. Pojemność 890mAh. 36 miesięcy gwarancji

Zastosowanie:
PANASONIC: Lumix DMC-FZ40, Lumix DMC-FZ45, Lumix DMC-FZ47, Lumix DMC-FZ48, Lumix DMC-FZ60, Lumix DMC-FZ62, Lumix DMC-FZ70, Lumix DMC-FZ72, Lumix DMC-FZ100, Lumix DMC-FZ150.

PODSTAWOWE PARAMETRY:
MODEL: DURACELL DR9952
NAPIĘCIE: 7,4V
POJEMNOŚĆ: 890mAh
MOC: 6,6 Wg
OGNIWO: Li-Ion
ZAMIENNIK: Panasonic DMW-BMB9E
GWARANCJA: 3 lata

Duracell jest wiodącym na świecie producentem baterii alkalicznych, baterii specjalistycznych i akumulatorków o wysokiej wydajności. Od czasu jej założenia na początku lat 40. XX wieku, firma stała się uznaną i zaufaną marką produkującą baterie kompaktowe i produkty o dłuższej żywotności. Pierwsze baterie alkaliczne Duracell były sprzedawane pod marką Mallory. Te baterie nowej generacji zostały zaprojektowane specjalnie dla firmy Kodak i dostarczone do niej, aby pomóc zasilić jej bardzo energochłonny aparat Instamatic z wbudowaną lampą błyskową. W 1965 r. wprowadzono nazwę marki Duracell, wraz ze zwiększeniem nacisku na programy i produkty konsumenckie. Baterie były dostarczane bezpośrednio do firm Agfa, Kodak i Polaroid – producentów nowej generacji przenośnych urządzeń konsumenckich, takich jak magnetofony i krótkofalówki. W 1969 r. produkty Duracell wzięły udział w misji Apollo 11, będąc tym samym pierwszą baterią na Księżycu. Duracell stawia na zrównoważony rozwój, wiodącą w branży innowacyjność i tworzenie długotrwałej wartości dla swoich klientów i konsumentów, dzięki czemu jest niekwestionowanym nr 1 na globalnym rynku producentów baterii.