Akumulator Duracell DRPBCM13 (zamiennik Panasonic DMW-BCM13)

Oryginalny, litowo-jonowy akumulator marki Duracell DRPBCM13 przeznaczony do aparatów fotograficznych, zamiennik Panasonic DMW-BCM13. Pojemność 1020mAh. 36 miesięcy gwarancji.

Zastosowanie:
PANASONIC: Lumix DMC-FT5, Lumix DMC-TS5, Lumix DMC-TZ40, Lumix DMC-TZ41, Lumix DMC-TZ55, Lumix DMC-TZ57, Lumix DMC-TZ60, Lumix DMC-TZ61, Lumix DMC-TZ70, Lumix DMC-TZ71, Lumix DMC-ZS30.

PODSTAWOWE PARAMETRY:
MODEL: DURACELL DRPBCM13
NAPIĘCIE: 3,7V
POJEMNOŚĆ: 1020mAh
MOC: 3,8 Wg
OGNIWO: Li-Ion
ZAMIENNIK: Panasonic DMW-BCM13
GWARANCJA: 3 lata

Duracell jest wiodącym na świecie producentem baterii alkalicznych, baterii specjalistycznych i akumulatorków o wysokiej wydajności. Od czasu jej założenia na początku lat 40. XX wieku, firma stała się uznaną i zaufaną marką produkującą baterie kompaktowe i produkty o dłuższej żywotności. Pierwsze baterie alkaliczne Duracell były sprzedawane pod marką Mallory. Te baterie nowej generacji zostały zaprojektowane specjalnie dla firmy Kodak i dostarczone do niej, aby pomóc zasilić jej bardzo energochłonny aparat Instamatic z wbudowaną lampą błyskową. W 1965 r. wprowadzono nazwę marki Duracell, wraz ze zwiększeniem nacisku na programy i produkty konsumenckie. Baterie były dostarczane bezpośrednio do firm Agfa, Kodak i Polaroid – producentów nowej generacji przenośnych urządzeń konsumenckich, takich jak magnetofony i krótkofalówki. W 1969 r. produkty Duracell wzięły udział w misji Apollo 11, będąc tym samym pierwszą baterią na Księżycu. Duracell stawia na zrównoważony rozwój, wiodącą w branży innowacyjność i tworzenie długotrwałej wartości dla swoich klientów i konsumentów, dzięki czemu jest niekwestionowanym nr 1 na globalnym rynku producentów baterii.