Pendrive Lexar JumpDrive C20c (USB-C)

Lexar® JumpDrive® USB C20c przeznaczony jest do stosowania z urządzeniami (telefonami i tabletami) najnowszej generacji wyposażonymi w złącza USB typu C. To wysokiej klasy i wydajności rozwiązanie 3w1 umożliwiające szybką pracę i przesyłanie danych bez konieczności dostępu do sieci WiFi.

Dostępne pojemności:
32GB – do 130 MB/s odczyt, zapis do 25 MB/s
64GB – do 150 MB/s odczyt, zapis do 60 MB/s
128GB – do 150 MB/s odczyt, zapis do 60 MB/s

Lexar JumpDrive C20c (USB-C)

Uwolnij pamięć swojego urządzenia

W dzisiejszych czasach, których znakiem jest duża ilość informacji i danych, łatwo może zabraknąć miejsca na smartfonie lub tablecie. Teraz możesz zrobić miejsce na więcej danych, przenosząc swoje ulubione zdjęcia i filmy z urządzenia na JumpDrive C20c – bez konieczności podłączania się do sieci WI-FI i korzystania z chmury.

USB typu C – wygoda użytkowania

USB typu C to długo oczekiwany typ złącza, które ma zaokrągloną konstrukcję wtyku – teraz już zawsze podłączysz swoje urządzenie za pierwszym razem!

Przenoś pliki z prędkością USB 3.1

JumpDrive C20c błyskawicznie kopiuje pliki, dzięki wykorzystaniu interfejsu USB 3.1. Przy prędkościach odczytu maksymalnie 150MB/s**, przeniesienie klipu wideo HD ważącego 3GB zajmie mniej niż jedną minutę, w porównaniu do 4 minut z wykorzystaniem standardowego napędu USB 2.0. Co więcej C20c jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami USB 3.0 i 2.0.

Wygodna konstrukcja w formie przewodu do ładowania

Wielozadaniowość JumpDrive C20c idzie w parze z ekskluzywnym i eleganckim metalowym wykończeniem. Jego unikalna, wygodna konstrukcja 3-w-1 posiada: standardowe złączę USB typu A oraz złącze USB typu C a to wszystko w postaci kabla do ładowania, który daje Ci możliwość odciążenia pamięci Twojego smartfona/tabletu, tworzenia kopii zapasowych oraz ładowania urządzeń ze złączem USB-C. JumpDrive C20c wyposażony jest także w praktyczną klamrę, która pozwala złożyć go na czas przechowywania.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

* Do 150MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić. x = 150 KB/s.

** W oparciu o pojemność 64GB. Plik wideo: HD 3,2GB 1080p 30fps (46Mbps)

Część podanej pojemności jest używana do formatowania i innych celów i nie jest dostępna do przechowywania danych. 1GB jest równy< 1 miliard bajtów

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.