Pendrive Lexar JumpDrive C20i (Lightning)

W dzisiejszych czasach, których znakiem jest duża ilość informacji i danych, łatwo może zabraknąć miejsca w Twoim iPhone’ie czy tablecie iPad. Teraz możesz zrobić miejsce na więcej danych, przenosząc swoje ulubione zdjęcia i filmy z urządzenia na Lexar JumpDrive C20i jednocześnie ładując swoje urządzenie – bez konieczności podłączania się do sieci WI-FI i korzystania z chmury.
Dostępne pojemności:
16GB – do 95 MB/s odczyt, zapis do 10 MB/s
32GB – do 95 MB/s odczyt, zapis do 20 MB/s
64GB – do 95 MB/s odczyt, zapis do 20 MB/s
128GB – do 95 MB/s odczyt, zapis do 20 MB/s

Lexar JumpDrive C20i (Lightning)

Uwolnij pamięć swojego urządzenia

Wysokiej prędkości złącza Lightning i USB 3.0 sprawiają, że JumpDrive C20i 3w1 ułatwia przenoszenie plików w podróży. Masz więc dodatkową przestrzeń do przechowywania większej ilości danych lub robienia kolejnych zdjęć i kręcenia filmów.

Łatwe udostępnianie plików

Użyj JumpDrive C20i aby łatwo zamienić listy odtwarzania, zdjęcia, filmy i pliki pomiędzy Twoim urządzeniem mobilnym (iPhone lub iPad) a komputerem.

Wykorzystaj prędkość USB 3.0

JumpDrive C20i wykorzystujący technologię USB 3.0 zapewnia prędkość odczytu do 95MB/s** oraz jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami USB 2.0.

Automatycznie synchronizuj swoje zdjęcia i filmy

Lexar JumpDrive C20i pracuje z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji Lexar Mobile Manager do zarządzania plikami dostępnej w App Store.*** Aplikacja umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików zaraz po podłączeniu pendrive’a, dzięki czemu w kilka chwil będzie można cieszyć się dużą ilością miejsca na nowe dane w Twoim urządzeniu.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

WWszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

Kompatybilność: 7/8 iOS , Mac OS X +, Windows 7/8/10

* Obsługiwane pliki: Muzyka: MP3/CAF/ACC/AIF/WAV/AIFF/M4A; Wideo: AVI/FLV/MP4/MOV/M4V/MKV/MPG/RM/RMVB/WMV

** Złącze USB 3.0: do 95MB/s odczyt, zapis z prędkościami niższymi. Złącze Lightning: do 15MB/s odczyt, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości pa podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić. x = 150 KB / s.

*** Aplikacja jest wymagana do wykorzystania produktu

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.

Część podanej pojemności jest używana do formatowania i innych celów i nie jest dostępna do przechowywania danych. 1GB jest równy< 1 miliard bajtów

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.

„Made for iPhone” oraz „Made for iPad” oznaczają, że dane akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane specjalnie do podłączania do iPhone’a lub iPad’a, i został certyfikowane przez producenta w celu spełnienia standardów wydajności firmy Apple. Apple nie odpowiada za działanie tego urządzenia ani jego zgodność z normami bezpieczeństwa. Należy pamiętać, że używanie tego akcesorium z iPhone lub iPad może mieć wpływ na wydajność sieci bezprzewodowej.