Pendrive Lexar JumpDrive M20 Mobile

Lexar JumpDrive M20 Mobile USB 3.0 to pendrive, który może stanowić doskonałe rozszerzenie pamięci Twojego smartfona bądź tabletu, dzięki podwójnemu złączu USB – micro USB.

16GB – odczyt do 130 MB/s, zapis do 25 MB/s
32GB – odczyt do 120 MB/s, zapis do 60 MB/s
64GB – odczyt do 120 MB/s, zapis do 60 MB/s

Lexar JumpDrive M20 Mobile

Przenoś i udostępniaj pliki między urządzeniami z systemem Android bez kabli i WiFi

Nie szukaj więcej hotspotów! Nie marnuj transferu danych! Nie woź ze sobą plątaniny kabli! Lexar® JumpDrive® M20 Mobile USB 3.0 umożliwia sprawne przenoszenie plików w trybie OTG * (On-The-Go) między urządzeniami z systemem Android bądź na komputer – bez konieczności połączenia z internetem oraz wyjmowania karty microSD z urządzenia!

Udostępniaj swoje dane szybciej

Wykorzystując standard USB 3.0 i prędkość transferu odczytu do 150 MB/s ** można przenieść klip wideo 3GB HD w czasie krótszym niż jedna minuta. To 4-krotnie szybciej w porównaniu z wykorzystaniem standardu USB 2.0 . *** Co ważne – Lexar® JumpDrive® M20 Mobile USB 3.0 jest bardzo wszechstronny dzięki wstecznej kompatybilności z urządzeniami USB 2.0.

Zwiększ miejsce na przechowywanie danych

Oferowane pojemności od 16GB do 64GB pozwalają odciążyć pamięć Twojego z tabletu lub smartfona. Lexar JumpDrive M20 Mobile USB 3.0 to także świetny sposób na tworzenie kopii zapasowej plików. Można również pobrać aplikację do zarządzania plikami, np. ASTRO File Manager ze sklepu Google Play™, aby szybko i łatwo zarządzać plikami w chmurze i urządzeniach mobilnych.

Ciesz się łatwością obsługi

Niezależnie gdzie jesteś, Lexar JumpDrive M20 Mobile USB 3.0 pozwala Ci łatwo przechowywać i szybko przenosić pliki między urządzeniami. Po prostu podłącz go do swojego smartfona lub tabletu i ciesz się z wysokiej wydajności. To dużo wygodniejsze i szybsze niż przy użyciu WiFi lub komórkowego transferu danych.

Specjalnie zaprojektowany dla Twojej wygody

Lexar JumpDrive M20 USB 3.0 to pendrive 2 w 1. Z jednej strony posiada złącze USB 3.0, z drugiej zaś micro USB. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja łatwo i lekko pozwala wysunąć kciukiem pożądane złącze, lub schować je w celu ochrony przed zanieczyszczeniami. Koniec z zagubionymi zatyczkami!

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

* Wymagana platforma Android™ 4.1 lub wyższa z obsługą USB OTG (On-The-Go). Skontaktuj się z producentem swojego urządzenia w celu uzyskania szczegółowych informacji.

** Do 150MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić. x = 150 KB/s.

*** W oparciu o pojemności 64GB. Film wideo: 3,2GB 1080p 30fps HD (46 Mbps).

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.