Pendrive Lexar JumpDrive P20 USB 3.0

Lexar JumpDrive P20 USB 3.0 – elegancki, ukryty częściowo w aluminiowej obudowie pendrive oferujący świetne parametry, dostępny w następujących pojemnościach:
32GB – odczyt do 400 MB/s, zapis do 150 MB/s *
64GB – odczyt do 400 MB/s, zapis do 270 MB/s *
128GB – odczyt do 400 MB/s, zapis do 270 MB/s *

Lexar JumpDrive P20 USB 3.0

Wydajność premium

Pendrive klasy Premium – Lexar JumpDrive P20 USB 3.0 zapewnia bardzo szybki transfer plików z prędkością odczytu do 400MB/s i zapisu do 270MB/s *, co czyni go jednym z najszybszych pendrive’ów na rynku. Skopiowanie pełnometrażowego filmu w rozdzielczości HD zajmuje mniej niż 40 sekund! ** Dodatkowo pendrive jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami posiadającymi złącze USB 2.0

Biznesowy, elegancki styl

Poza swoimi potężnymi możliwościami, pendrive posiada elegancki wygląd z podstawą ze stopu metalu i lustrzanym wykończeniem o wysokim połysku górnej części. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja łatwo i lekko pozwala wysunąć kciukiem złącze USB 3.0 lub schować je w celu ochrony przed zanieczyszczeniami. Koniec z zagubionymi zatyczkami! JumpDrive P20 USB 3.0 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują trwałego i świetnie wyglądającego pendrive’a.

Skuteczna ochrona danych

Szukasz skutecznego rozwiązania na ochronę danych osobowych, dokumentacji finansowej lub innych poufnych plików? Lexar® JumpDrive® P20 USB 3.0 zawiera oprogramowanie EncryptStick Lite, zaawansowane rozwiązanie zabezpieczeń za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, aby pomóc chronić Twoje ważne pliki przed kradzieżą lub usunięciem. Zaletą jest prostota użycia – tworząc hasło, automatycznie zostają zaszyfrowane Twoje dane.

Przechowuj jeszcze więcej danych

Duży wybór pojemności – od 32GB do 128GB – sprawia, że możesz bezpiecznie przechowywać na nim jeszcze więcej danych, które mają dla Ciebie znaczenie.

Dożywotnia gwarancja

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności. Jesteśmy pewni jakości produktów z Serii Professional, dlatego na JumpDrive P20 USB 3.0 udzielamy dożywotniej gwarancji ***.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

Szyfrowanie danych ze względu na swój charakter, jest możliwe do złamania. Lexar nie gwarantuje, że dane będą w 100% zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem, zmianą lub zniszczeniem.

* Do 400MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić. x = 150 KB/s.

** W oparciu o pojemności 128GB. Film wideo: HD 1080p 24fps (5 MPBS). Rzeczywista liczba zdjęć, piosenek i minut wideo będą się różnić w zależności od modelu aparatu/urządzenia, rozdzielczości, formatu i kompresji oraz dołączonego oprogramowania.

*** Dożywotnia gwarancja dotyczy zarejestrowanych produktów pochodzących z Polskiej dystrybucji

Część podanej pojemności jest używana do formatowania i innych celów i nie jest dostępna do przechowywania danych. 1GB = 1 miliard bajtów

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.