Pendrive Lexar JumpDrive S75 USB 3.0

Lexar JumpDrive S75 USB 3.0 – stylowy, kolorowy pendrive, oferowany w następujących pojemnościach:
16GB (fioletowy) – odczyt do 130 MB/s, zapis do 25 MB/s
32GB (pomarańczowy) – odczyt do 150 MB/s, zapis do 25 MB/s
64GB (zielony) – odczyt do 150 MB/s, zapis do 60 MB/s
128GB (czarny) – odczyt do 150 MB/s, zapis do 60 MB/s
256GB (biały) – odczyt do 150 MB/s, zapis do 60 MB/s

Lexar JumpDrive S75 USB 3.0

Udostępniaj swoje dane szybciej

Wykorzystując standard USB 3.0 i prędkość transferu odczytu do 150 MB/s * można przenieść klip wideo 3GB HD w czasie krótszym niż jedna minuta. To 4-krotnie szybciej w porównaniu z wykorzystaniem standardu USB 2.0 . ** Co ważne – Lexar® JumpDrive® S75 USB 3.0 jest bardzo wszechstronny dzięki wstecznej kompatybilności z urządzeniami USB 2.0.

Skuteczna ochrona prywatności

Szukasz skutecznego rozwiązania na ochronę danych osobowych, dokumentacji finansowej lub innych poufnych plików? Lexar® JumpDrive® S75 USB 3.0 zawiera oprogramowanie EncryptStick Lite, zaawansowane rozwiązanie zabezpieczeń za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, aby pomóc chronić Twoje ważne pliki przed kradzieżą lub usunięciem. Zaletą jest prostota użycia – tworząc hasło, automatycznie zostają zaszyfrowane Twoje dane.

Zaprojektowany dla wygody

Poza jego wydajnością i stylowym, nowoczesnym wyglądem, Lexar JumpDrive S75 USB 3.0 został zaprojektowany dla wygody. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja łatwo i lekko pozwala wysunąć kciukiem złącze USB 3.0 lub schować je w celu ochrony przed zanieczyszczeniami. Koniec z zagubionymi zatyczkami!

Pokoloruj swoje dane

Lexar JumpDrive S75 USB 3.0 dostępny jest w różnych kolorach, uzależnionych od pojemności: 16GB – fioletowy, 32GB – pomarańczowy, 64GB – zielony, 128GB – czarny, 256GB – biały. Te stylowe opcje sprawiają, że możesz dobrać kolor wg. własnych upodobań i odzwierciedlić swoją osobowość, bądź utworzyć swój system kodowania, który pomoże Ci zorganizować swoje pendrive’y i ich zawartość.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

Szyfrowanie danych ze względu na swój charakter, jest możliwe do złamania. Lexar nie gwarantuje, że dane będą w 100% zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem, zmianą lub zniszczeniem.

* Do 150MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić. x = 150 KB/s.

** W oparciu o pojemności 64GB. Film wideo: 3,2GB 1080p 30fps HD (46 Mbps).

Część podanej pojemności jest używana do formatowania oraz innych celów i nie jest dostępna do przechowywania danych. 1 GB = 1 miliard bajtów.

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.