Pendrive Lexar JumpDrive Tough USB 3.1

Ten elegancki, lekki pendrive dzięki wysokiej wydajności, wzmocnionej obudowie odpornej na warunki atmosferyczne i zaawansowanemu oprogramowaniu zapewnia trwałość i pewność, że Twoje dane są bezpieczne. Więc niezależnie od tego, czy pracujesz czy relaksujesz się w trudnych warunkach, masz pewność, że Twój pendrive będzie odporny na uderzenia i siniaki, które mogą Cię spotkać.

Dostępne pojemności:
32GB – odczyt do 130 MB/s, zapis do 25 MB/s
64GB – odczyt do 150 MB/s, zapis do 60 MB/s
128GB – odczyt do 150 MB/s, zapis do 60 MB/s

Lexar JumpDrive Tough USB 3.1

Odporny na trudne wyzwania

Dzięki wytrzymałej zewnętrznej obudowie i stylowemu projektowi, pendrive JumpDrive Tough jest gotowy na wyzwania, jakie stawia przed nim życie. Jest odporny na uderzenia i ciśnienie (do 750 PSI / 51 ATM), odporny na warunki pogodowe (-25°C do 150°C) i wodoodporny (do 30m). Posiada również dużą pętlę, dzięki czemu bez problemu przytwierdzisz go breloczkiem czy karabińczykiem do plecaka lub kurtki.

Szybkie przesyłanie plików

Jeśli chodzi o przenoszenie treści – kto ma czas czekać? Wysoka wydajność JumpDrive® Tough zapewnia szybkość odczytu do 150MB/s i zapisu na poziomie 60 MB/s*, dzięki czemu transfer 3GB klipu wideo w jakości HD zajmie mniej niż 1 minutę, w porównaniu do 4 minut potrzebnych przy użyciu standardowego pendrive’a USB 2.0.** Dla większej wszechstronności napęd jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami USB 3.0 i 2.0.

Ochrona nie tylko mechaniczna

Ochrona danych w postaci wytrzymałości mechanicznej to za mało, dlatego JumpDrive Tough zapewnia również ochronę wewnątrz. Zawiera zaawansowane rozwiązanie zabezpieczające dane z 256-bitowym szyfrowaniem AES w celu ochrony najważniejszych plików przed kradzieżą, utratą i usunięciem. Dzięki temu łatwo utworzysz folder-skarbiec chroniony hasłem, który automatycznie zaszyfruje dane, a po usunięciu tego folderu nikt już nie będzie mógł ich odzyskać.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

x = 150KB/s

* Odczyt do 150 MB/s, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości w oparciu o wewnętrzne testy. Rzeczywista wydajność może się różnić.

** W oparciu o pojemność 64 GB. Plik wideo 3.2 GB w jakośći HD 1080p 30 klatek na sekundę (46 Mb/s).

Nacisk/ciśnienie, temperatura (przechowywanie) i wodoodporność w oparciu o testy wewnętrzne z dołączoną osłoną. Rzeczywisty wynik może się różnić.

Aby uzyskać najlepszą wydajność, zaleca się użycie najnowszego sterownika USB. Przed zainstalowaniem skontaktuj się z producentem Twojego urządzenia, aby zapewnić maksymalną zgodność.

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.

Część podanej pojemności jest używana do formatowania oraz innych celów i nie jest dostępna do przechowywania danych. 1 GB = 1 miliard bajtów.