Pendrive Lexar JumpDrive V20

Łatwo organizuj lub archiwizuj swoje pliki. Lexar® JumpDrive® V20 ma smukły wygląd i jest dostępny pojedyńczo lub w wielopakach w różnych wersjach kolorystycznych. JumpDrive® V20 jest wyposażony w wymienne etykiety (w zestawie), które w łatwy sposób dzięki ochronnej pokrywce można w razie potrzeby wymienić.
Dostępne pojemności:
8GB (tylko w wielopakach) – zawierają 2,3 lub 4 pendrive’y z etykietami do zapisu
16GB (pojedyńczo lub w wielopakach) – 1, 2 lub 3 pendrive’y z etykietami do zapisu

Lexar JumpDrive V20

Stwórz własny system kodowania

Zapomniałeś gdzie przechowujesz zdjęcia z zeszłorocznej podróży? Zastanawiasz się, jak najlepiej zarchiwizować wszystkie pliki podatkowe za zeszły rok? A może chcesz rozdzielić materiały do nowych projektów wśród swoich pracowników? Nieważne, czy wolisz swoje pliki posortować według daty, typu czy tematyki – dzięki Lexar JumpDrive V20 zrobisz to szybko! A w przyszłości dzięki różnym kolorom do wyboru oraz wymiennym etykietkom, po których możesz pisać – bez problemu odnajdziesz swoje dane.

Dostępne pojedynczo bądź w wielopakach

Lexar JumpDrive V20 jest dostępny pojedynczo lub w multipakach w wybranych kolorach oraz zestawem wymiennych etykietek, zapewniając dobry system kodowania, który pomoże Ci w wygodny sposób przechowywać i organizować swoje pliki. Etykietki – dzięki pokrywce ochronnej – nie niszczą się, można też łatwo je wymienić, jeśli to konieczne.

Wygodny i niezawodny

Smukły, przenośny Lexar JumpDrive V20 zapewnia niezawodne i łatwe przechowywanie danych osobom w ciągłym biegu. Kompatybilny zarówno z systemami Mac® i PC, pozwala wygodnie przechowywać i kopiować dużą liczbę dokumentów czy innych plików. JumpDrive V20 wyposażony jest także w diodę LED, która miga podczas przesyłania danych.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

Część podanej pojemności jest używana do formatowania i innych celów i nie jest dostępna do przechowywania danych. 1GB jest równy< 1 miliard bajtów

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.