Karty pamięci Lexar Mobile microSD


microSDHC UHS-I (U1), Class 10
32GB
64GB

Wyciągnij więcej ze swojego smartfona, tabletu bądź innego urządzenia przenośnego

W dzisiejszym mobilnym świecie, wszyscy „w biegu” tworzymy, wysyłamy i otrzymujemy coraz więcej treści. Dostępne w pojemnościach 8GB – 64GB, karty pamięci Lexar microSDHC/microSDXC pozwalają zwiększyć pojemność Twojego urządzenia mobilnego, dzięki czemu nie zabraknie Ci już miejsca.

Przechowuj więcej wysokiej jakości zdjęć, filmów HD, piosenek i innych danych

Karty pamięci Lexar Mobile microSDHC/microSDXC dają możliwość przechowywania do 8 godzin wideo HD; 24 800 zdjęć; lub 14.200 utworów mp3.* Nieważne czy masz podstawowy model telefonu czy starszy model tabletu, możesz pobierać i przechowywać dużą ilość plików multimedialnych – idealne dopasowanie do Twojego mobilnego stylu życia.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar

* W oparciu o pojemności 64GB. Zdjęcie: 8-megapikselowy JPEG; plik muzyczny: 128-KPBS audio MP3; film wideo: HD 720p 24fps (5 MPBS). Rzeczywista liczba zdjęć, piosenek i minut wideo będą się różnić w zależności od modelu aparatu/urządzenia, rozdzielczości, formatu i kompresji oraz dołączonego oprogramowania.

x = 150 KB/s.

Część podanej pojemności jest używana do formatowania i innych celów i nie jest dostępna do przechowywania danych. 1GB jest równy< 1 miliard bajtów

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.