Karty pamięci Lexar Professional cFast 2.0 3500x

Zaprojektowana, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom profesjonalnych fotografów, karta pamięci Lexar Professional 3500x CFast 2.0 zapewnia nowe progi wydajności oraz duże pojemności, dzięki czemu bez problemu możesz zapisywać najwyższej jakości wideo 4K. Do tego transfer odczytu z prędkością do 525MB/s*, który znacznie przyśpiesza pracę w czasie post-produkcji.
Oferowane prędkości:
32GB — odczyt do 525MB/s, zapis do 265MB/s
64GB — odczyt do 525MB/s, zapis do 445MB/s
128GB — odczyt do 525MB/s, zapis do 445MB/s
256GB — odczyt do 525MB/s, zapis do 445MB/s

Lexar Professional cFast 2.0 3500x

Światła – karta pamięci – akcja

Nieważne, czy nadajesz na żywo, czy kręcisz szybkie akcje podczas meczu lub pełnometrażowe hity – dzisiejszym autorom zdjęć, filmowcom i twórcom treści potrzebna jest karta, która zapewnia jakość oczekiwaną na najwyższym poziomie kinematografii: karta Lexar Professional cFast x3500.

Ultra-szybkie nagrywanie i transfer

Wydajność kart pamięci Lexar Professional cFast x3500 maksymalizuje możliwości nowej generacji kamer wideo klasy kinowej, co pozwala nagrywać w najwyższej jakości RAW, ProRes oraz 4K wideo i wyższej. Z wiodącym w branży transferem odczytu na poziomie do 525MB/s, przesłanie plików do post-produkcji zajmuje tylko kilka chwil.

Nagrywaj dłużej dzięki dużym pojemnościom.

Karta pamięci Lexar Professional cFast x3500 jest dostępna w dużych pojemnościach, dzięki czemu sprosta wymaganiom profesjonalistów i pozwoli uchwycić wiele materiału i wciąż kontynuować pracę. Tak więc od pierwszego „klapsa” aż do rozpoczęcia post-produkcji, będziesz dysponował szybkością i miejscem, których potrzebujesz aby uchwycić najwyższą, kinową jakość obrazu, z którego powstanie kolejne arcydzieło.

Przeznaczona do kamer wideo 4K.

Karta została opracowana, aby sprostać intensywnym wymaganiom kamer zdolnych do przechwytywania wideo w rozdzielczości 4K i wyższej. Karta jest kompatybilna z większością kamer obsługujących standard cFast.**

Dożywotnia gwarancja.

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia wydajności, jakości, zgodności i niezawodności. Jesteśmy pewni jakości produktów z Serii Professional, dlatego udzialamy na nie dożywotniej gwarancji ***.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

x = 150 KB/s.

* Do 525MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.

** Lista kompatybilnych kamer: tutaj

***Dożywotnia gwarancja dotyczy produktów zarejestrowanych na stronie Dystrybutora.

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.