Karty pamięci Lexar Professional cFast 2.0 3600x

Zaprojektowana, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom profesjonalnych fotografów, karta Lexar Professional 3600x CFast 2.0 zapewnia nowe progi wydajności oraz duże pojemności, dzięki czemu bez problemu możesz zapisywać najwyższej jakości wideo 4K. Do tego transfer odczytu z prędkością do 540MB/s*, który znacznie przyśpiesza pracę w czasie post-produkcji.

Oferowane prędkości:
128GB — odczyt do 540MB/s, zapis do 445MB/s
256GB — odczyt do 540MB/s, zapis do 445MB/s

Lexar Professional cFast 2.0 3600x

Światła – karta pamięci – akcja

Nieważne, czy nadajesz na żywo, czy kręcisz szybkie akcje podczas meczu lub pełnometrażowe hity – dzisiejszym autorom zdjęć, filmowcom i twórcom treści potrzebna jest karta, która zapewnia jakość oczekiwaną na najwyższym poziomie kinematografii – karta Lexar Professional cFast x3600.

Ultra-szybkie nagrywanie i transfer

Wydajność kart Lexar Professional cFast x3600 maksymalizuje możliwości nowej generacji kamer wideo klasy kinowej, co pozwala nagrywać w najwyższej jakości RAW, ProRes oraz 4K wideo i wyższej. Z wiodącym w branży transferem odczytu na poziomie do 540MB/s, przesłanie plików do post-produkcji zajmuje tylko kilka chwil.

Nagrywaj dłużej dzięki dużym pojemnościom.

Karta Lexar Professional cFast x3600 jest dostępna w dużych pojemnościach, dzięki czemu sprosta wymaganiom profesjonalistów i pozwoli uchwycić wiele materiału i wciąż kontynuować pracę. Tak więc od pierwszego „klapsa” aż do rozpoczęcia post-produkcji, będziesz dysponował szybkością i miejscem, których potrzebujesz aby uchwycić najwyższą, kinową jakość obrazu, z którego powstanie kolejne arcydzieło.

Zoptymalizowane dla kamer ARRI®

Karta została opracowana, aby sprostać wysokim wymaganiom kamer zdolnych do przechwytywania wideo w rozdzielczości 4K i wyższych. Jest zoptymalizowana do pracy z kamerami ARRI klasy kinowej na podstawie unikalnej konstrukcji zapisu.**

Dożywotnia gwarancja.

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia wydajności, jakości, zgodności i niezawodności. Jesteśmy pewni jakości produktów z Serii Professional, dlatego udzialamy na nie dożywotniej gwarancji ***.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

x = 150 KB/s.

* Do 540MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.

** Lista kompatybilnych kamer: tutaj

***Dożywotnia gwarancja dotyczy produktów zarejestrowanych na stronie Dystrybutora.

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.