karty pamięci Lexar Professional SDHC/SDXC 633x UHS-I


SDHC UHS-I (U1), Class 10
16GB – do 95MB/s odczyt, do 10MB/s zapis
32GB – do 95MB/s odczyt, do 20MB/s zapis

SDXC UHS-I (U1), Class 10
64GB – do 95MB/s odczyt, do 20MB/s zapis
128GB – do 95MB/s odczyt, do 20MB/s zapis

SDXC UHS-I (U3), Class 10
256GB – do 95MB/s odczyt, do 45MB/s zapis
512GB – do 95MB/s odczyt, do 45MB/s zapis

Lexar Professional SD 633x UHS-I

Wykonuj zdjęcia o wysokiej jakości i kręć wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD, 3D i 4K.

Niezależnie czy używasz średniej klasy aparatu DSLR, kamery HD lub aparatu 3D, będziesz w stanie wykorzystać najnowsze funkcje fotograficzne i video dostępne do wykonywania zdjęć wysokiej jakości oraz oszałamiających filmów 1080p Full HD, 3D i 4K.

Oszczędność czasu z wyraźnie wyższą wydajnością pracy.

Wydajność kart Lexar Professional 633x SDHC / SDXC UHS-I (odczyt do 95MB/s)* przyspiesza pracę od początku do końca, dzięki czemu możnesz zaoszczędzić czas i wrócić do działalności w dziedzinie fotografii.

Ciesz się najwyższą wszechstronnością.

Karty z serii Lexar Professional 633x SDHC / SDXC UHS-I pozwalają przechwytywać dużą ilości zdjęć i wideo. Możesz zapisywać i przechowywać te obrazy i filmy z poczuciem bezpieczeństwa, jak również przechowywać na nich muzykę i inne pliki multimedialne.

Dożywotnia gwarancja.

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia wydajności, jakości, zgodności i niezawodności. Jesteśmy pewni jakości produktów z Serii Professional, dlatego udzialamy na nie dożywotniej gwarancji **.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

x = 150 KB/s.

* Do 95MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.

** Dożywotnia gwarancja dotyczy produktów zarejestrowanych na stronie Dystrybutora

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.