czytnik Lexar 25w1 USB 3.0

Niezwykle wszechstronny czytnik współpracujący z 25 formatami kart pamięci. Wykorzystuje interfejs USB 3.0 umożliwiający transfer danych z prędkością do 500 Mb/s. Pozwala na równoczesną pracę z kilkoma kartami. Kompaktowe rozmiary i specjalna konstrukcja zabezpieczająca sloty kart, gdy czytnik nie jest używany, sprawiają, że urządzenie jest niezwykle praktyczne w podróży.

Multi-czytnik Lexar 25w1 USB 3.0

Uniwersalne rozwiązanie do szybkiego transferu plików

Czytnik Lexar Multi-Card 25-in-1 USB 3.0 może pochwalić się imponującą wszechstronnością. Posiada pięć slotów i wspiera 25 najbardziej popularnych formatów kart pamięci, dzięki czemu można łatwo przesyłać pliki między aparatem cyfrowym, odtwarzaczem MP3, telefonem komórkowym, tabletem i komputerem.

Szybki transfer danych w technologii USB 3.0.
Teraz możesz skorzystać z portu USB 3.0 w swoim nowym laptopie lub komputerze. Czytnik Lexar Multi-Card 25-in-1 USB 3.0 wykorzystuje technologię SuperSpeed ​​USB 3.0, aby zapewnić szybki transfer danych z prędkością interfejsu USB do 500MB/s. ** Daje to szybkość odczytu do 5 razy wyższą niż z wykorzystaniem portu USB 2.0, co oznacza, że można szybko przesłać swoje zdjęcia, wideo, muzykę i inne pliki z urządzenia do komputera.** Wystarczy wyjąć kartę z urządzenia cyfrowego, wsunąć w odpowiedni slot w czytniku i gotowe – można kopiować pliki. Dodatkowo czytnik jest wstecznie kompatybilny z portami USB 2.0.

Możliwość odczytu wielu kart w tym samym czasie to tylko jedna z cech czytnika. Możesz także kopiować pliki między kartami, w łatwy sposób dzieląc się plikami, zdjęciami czy muzyką między swoimi urządzeniami.

Innowacyjny, stworzony dla Twojej wygody czytnik Lexar Multi-Card 25-in-1 USB 3.0 posiada praktyczny mechanizm pop-up, który pozwala na otwieranie i zamykanie czytnika przez proste naciśnięcie, dzięki czemu ochronisz gniazda kart przed zabrudzeniami, gdy czytnik nie jest używany. Wygląd czytnika, z jego białą, elegancką obudową i niebieską diodą LED sygnalizującą aktywność czytnika sprawia, że będzie on doskonałym uzupełnieniem Twojej przestrzeni roboczej.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

* Odczytuje CompactFlash typu I i typu II UDMA 7, SD, SDHC, SDXC, miniSD, miniSDHC, MMC, MMCplus, RS-MMC, microSD, microSDHC, Memory Stick, Memory Stick (z MagicGate), Memory Stick PRO, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick Duo (z MagicGate), Memory Stick PRO Duo Mark 2, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick PRO-HG Duo „HX”, Memory Stick Micro (M2), xD-Picture card, xD-Picture Type-M, xD-Picture Type-M + oraz xD-Picture Type-H.

** Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu i szybkości kart.

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów .