Powerbank 2-Power NanoWave 3 5000mAh

Niezwykle mały i lekki powerbank NanoWave 3 brytyjskiej marki 2-Power to doskonały towarzysz w każdej podróży. Jego kompaktowe wymiary skrywają wysokiej jakości ogniwo litowo-jonowe LG M50 o pojemności 5000mAh, które może ładować urządzenia z wydajnością prądową nawet 3.0A, co oznacza że nadaje się do ładowania m.in. aparatów fotograficznych wyposażonych w taką funkcję (np. najnowszy Canon EOS R). Powerbank wyposażony jest w 2 złącza: USB-A oraz USB-C co sprawia, że urządzenie jest nowoczesne i uniwersalne. Z boku obudowy umieszczono 4 estetyczne diody w kolorze niebieskim sygnalizujące poziom naładowania powerbanka. Obudowa „ciepła”, miła w dotyku (satynowa) dzięki wykorzystaniu łatwego w utrzymaniu gumowanego tworzywa. W zestawie przewód USB-A / USB-C o długości 36cm. 2 lata gwarancji.

PARAMETRY:

MODEL: UBP0119A
NAPIĘCIE WEJŚCIOWE: DC 5V/2.1A, DC 9V/1.4A, DC 12V/1A
NAPIĘCIE WYJŚCIOWE, WYDAJNOŚĆ PRĄDOWA: USB-A 3.0 (5V/2,1A, 9V/2A, 12V/1,5A), USB-C (5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A)
RODZAJ OGNIWA / POJEMNOŚĆ: 1x LG M50 / 5000mAh
W KOMPLECIE: przewód USB-A/USB-c o długości 36cm
WAGA (BEZ OPAKOWANIA): 100g
GWARANCJA: 2 lata

2-Power to marka pochodząca z Wysp Brytyjskich oferująca kompleksowe rozwiązania dla segmentu elektronicznego. Gama produktów 2-Power to szeroki wybór akcesoriów zasilających do prawie każdego urządzenia elektronicznego. Serwisom oferującym usługi naprawcze zapewniamy ekrany LCD, TFT i LED oraz digitizery a także moduły pamięci DIMM i SO-DIMM oraz dyski SSD, odpowiednie dla serwerów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

Specyfikacje i wydajność produktów 2-POWER często przewyższają specyfikacje podzespołów montowanych fabrycznie, zapewniając wyjątkową niezawodność i stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty 2-POWER są testowane wewnętrznie zarówno przed, jak i po procesie produkcji, w celu zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa i niezawodności.