Powerbank 2-Power NanoWave 5 10000mAh

Estetyczny i niewielki powerbank NanoWave 5 brytyjskiej marki 2-Power to doskonały towarzysz w każdej podróży. Jego eleganckie wnętrze skrywa wysokiej jakości ogniwa litowo-jonowe LG M50 o łącznej pojemności 10 000mAh, które mogą ładować urządzenia z wydajnością prądową nawet 3.0A. NanoWave 5 idealnie więc sprawdzi się do ładowania m.in. aparatów fotograficznych wyposażonych w taką funkcję (np. najnowszy Canon EOS R). Powerbank wyposażony jest w 2 złącza: USB-A oraz USB-C co sprawia, że urządzenie jest nowoczesne i uniwersalne. Z boku obudowy umieszczono 4 niebieskie diody LED sygnalizujące poziom naładowania powerbanka. Obudowa „ciepła”, miła w dotyku (satynowa) dzięki wykorzystaniu łatwego w utrzymaniu gumowanego tworzywa. W zestawie przewód USB-A / USB-C o długości 36cm. 2 lata gwarancji.

PARAMETRY:

MODEL: UBP0120A
NAPIĘCIE WEJŚCIOWE: DC 5V/2.1A, DC 9V/1.4A, DC 12V/1A
NAPIĘCIE WYJŚCIOWE, WYDAJNOŚĆ PRĄDOWA: USB-A 3.0 (5V/2,1A, 9V/2A, 12V/1,5A), USB-C (5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A)
RODZAJ OGNIWA / POJEMNOŚĆ: 2x LG M50 / 10 000mAh
W KOMPLECIE: przewód USB-A/USB-c o długości 36cm
WAGA (BEZ OPAKOWANIA): 180g
GWARANCJA: 2 lata

2-Power to marka pochodząca z Wysp Brytyjskich oferująca kompleksowe rozwiązania dla segmentu elektronicznego. Gama produktów 2-Power to szeroki wybór akcesoriów zasilających do prawie każdego urządzenia elektronicznego. Serwisom oferującym usługi naprawcze zapewniamy ekrany LCD, TFT i LED oraz digitizery a także moduły pamięci DIMM i SO-DIMM oraz dyski SSD, odpowiednie dla serwerów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

Specyfikacje i wydajność produktów 2-POWER często przewyższają specyfikacje podzespołów montowanych fabrycznie, zapewniając wyjątkową niezawodność i stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty 2-POWER są testowane wewnętrznie zarówno przed, jak i po procesie produkcji, w celu zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa i niezawodności.