Zestaw czyszczący do matryc Lenspen™ SensorKlear Loupe Kit (NSKLK-1)

Zestaw czyszczący SensorKlear Loupe Kit to wszystko czego potrzebujesz, aby skutecznie i bezpiecznie wyczyścić matrycę w swoim aparacie. Wybrany przez NASA do użytku na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS zestaw zawiera:

  • unikatowy SensorKlear Laupe z wbudowanym oświetleniem LED oraz szkłem powiększającym do wykrywania nawet najmniejszych zabrudzeń na matrycy
  • gruszkę (dmuchawę) LensPen® Hurricane Blower do usuwania lekkich zabrudzeń takich jak pył czy kurz
  • piórko czyszczące SensorKlear II z unikalną końcówką czyszczącą bazującą na związkach węgla oraz głowicę przegubową do usuwania tłustych zabrudzeń
Baterie niezbędne do działania zestawu w komplecie!

Produkty LensPen® to nie tylko dodatek, ale konieczność dla wszystkich fotografów. Od pustyni po arktyczne mrozy – wszędzie tam Lenspen® idealnie sprawdza się do najdokładniejszego czyszczenia optyki. Dzięki LensPen® SensorKlear Laupe Kit łatwo dostaniesz się do wnętrza aparatu i usuniesz niepożądane zabrudzenia, unikając wysyłania aparatu do serwisu i oszczędzając czas oraz pieniądze. Unikalna budowa piórka czyszczącego w połączeniu z przystawką doświetlającą i powiększającą umożliwia Ci doskonałe widzenie oraz bezpieczne i skuteczne czyszczenie w jednym czasie!

UWAGA NA PODRÓBKI LENSPEN®!

Tylko oryginalne produkty LENSPEN®, przetestowane i sprawdzone na rynku przez ponad 25 lat gwarantują bezpieczne i skuteczne wyczyszczenie Twojej optyki nawet ponad 500x! Produkty opisane jako „W STYLU LENSPEN”, „LENSPEN DESIGN” itd. nie zawierają naszej unikalnej technologii bazującej na związkach cząsteczek węgla. Jest wielce prawdopodobne, że nie zawierają nic a ich użytkowanie może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia (porysowania) optyki.

W 2012 roku produkty LensPen® zostały stylowo przeprojektowane, 2 lata później zaś wprowadzono „invisible carbon” – niemal bezbarwny związek czyszczący. Produkty go zawierające są w kolorze białym. Wiele wzorowanych na naszych piórach produktów wciąz jest produkowana w starym stylu. Nie daj się oszukać!

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNY PRODUKT LENSPEN®?

Nasze oryginalne produkty oznaczone są w następujący sposób:

  • nazwa marki LensPen® znajduje się zawsze na piórze oraz na opakowaniu
  • na tylnej części opakowania zamieszczona jest formułka: “Distributed under the Authority of Parkside Optical Inc.,Vancouver, Canada.”
  • wszyskie pióra Lenspen® mają nazwę wygrawerowaną na górze zatyczki