Zestaw czyszczący Lenspen DigiKlear™ (NDK-1)

LensPen® DigiKlear został zaprojektowany specjalnie do czyszczenia niewielkich szybek i ekranów LCD. Możesz więc go wykorzystać do wyczyszczenia ekranu w aparacie fotograficznym i kamerze ale także użyć do telefonu komórkowego oraz innych sprzętów. LensPen® DigiKlear posiada unikalny, trójkątny kształt końcówki, dzięki której bez problemu usuniesz zabrudzenia w narożnikach ekranu.

Produkty LensPen® to nie tylko dodatek, ale konieczność dla wszystkich fotografów oraz entuzjastów outdooru korzystających z drogiej optyki wysokiej jakości. Od pustyni po arktyczne mrozy – wszędzie tam Lenspen® idealnie sprawdza się do najdokładniejszego czyszczenia optyki. Użycie miękkiej końcówki ukrytej pod zakręcanym korkiem umożliwia dokładne wyczyszczenie powierzchni na sucho. Wykorzystuje ona technologię bazującą na związkach cząsteczek węgla, który doskonale absorbuje wszystkie zabrudzenia, w tym tłuszcz i odciski palców.

UWAGA NA PODRÓBKI LENSPEN®!

Tylko oryginalne produkty LENSPEN®, przetestowane i sprawdzone na rynku przez ponad 25 lat gwarantują bezpieczne i skuteczne wyczyszczenie Twojej optyki nawet ponad 500x! Produkty opisane jako „W STYLU LENSPEN”, „LENSPEN DESIGN” itd. nie zawierają naszej unikalnej technologii bazującej na związkach cząsteczek węgla. Jest wielce prawdopodobne, że nie zawierają nic a ich użytkowanie może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia (porysowania) optyki.

W 2012 roku produkty LensPen® zostały stylowo przeprojektowane, 2 lata później zaś wprowadzono „invisible carbon” – niemal bezbarwny związek czyszczący. Produkty go zawierające są w kolorze białym. Wiele wzorowanych na naszych piórach produktów wciąz jest produkowana w starym stylu. Nie daj się oszukać!

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNY PRODUKT LENSPEN®?

Nasze oryginalne produkty oznaczone są w następujący sposób:

  • nazwa marki LensPen® znajduje się zawsze na piórze oraz na opakowaniu
  • na tylnej części opakowania zamieszczona jest formułka: “Distributed under the Authority of Parkside Optical Inc.,Vancouver, Canada.”
  • wszyskie pióra Lenspen® mają nazwę wygrawerowaną na górze zatyczki