LENSPEN® – akcesoria czyszczące do optyki wśród naszych produktów!

Marka LENSPEN® – uznany kanadyjski producent akcesoriów czyszczących do optyki ma nowego przedstawiciela w naszym kraju i jest nam niezmiernie miło się pochwalić, że jest to nasza firma.

LENSPEN® to rozpoznawalna na całym świecie marka, której historia sięga 1992 roku. Wtedy to właśnie rozpoczęła się produkcja unikalnego komponentu bazującego na cząsteczkach węgla, którego cechą jest doskonałe absorbowanie wszelkich zabrudzeń, w tym także tłustych odcisków palców. Co ciekawe pomysł na takie produkty powstał w obliczu popularnej metody czyszczenia szyb i luster gazetami codziennymi, których druk był wykonywany farbą drukarską opartą na związkach węgla. Technologia LENSPEN® została wielokrotnie opatentowana zaś same produkty cieszą się niesłabnącym uznaniem największych producentów wysokiej jakości optyki, zarówno tej fotograficznej (Nikon, Olympus, Sony i inni) jak i obserwacyjnej (Leupold, Schmidt i Bender i inni). Nawet amerykańska agencja kosmiczna NASA korzysta z akcesoriów LENSPEN® do czyszczenia swojej aparatury w kosmicznych warunkach bezwładności!

Wśród produktów sygnowanych logo LENSPEN® znajdziemy akcesoria do czyszczenia obiektów, filtrów i ekranów LCD, których końcówki czyszczące różnią się wielkością i kształtem ułatwiając skuteczne i wygodne czyszczenie. Wszystkie z nich mają postać niewielkich długopisów, których przenoszenie i przechowywanie jest wyjątkowo bezproblemowe.

Portfolio LENSPEN® uzupełniają wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry, czyściki do okularów oraz zestawy do czyszczenia matryc i sensorów, których unikalna konstrukcja pozwala na w pełni bezpieczne oczyszczenie wnętrza aparatu fotograficznego w domowych warunkach. Możliwe jest to dzięki dedykowanemu akcesorium, które doświetla oraz powiększa nam matrycę, ułatwiając odnalezienie zabrudzenia. Do wyczyszczenia możemy użyć gruszki lub specjalnego, ‘łamanego’ czyścika znajdującego się w zestawie, który pozbędzie się trudniejszych i bardziej uporczywych zabrudzeń.

Oryginane produkty LENSPEN® to:

  • – bezpieczeństwo – można je bez obaw stosować na ekranach LCD, plazmowych i szklanych.
  • – skuteczność – jak żaden inny produkt dostępny na rynku dokładnie usuwa tłuste odciski palców zachowując ochronne powłoki optyki
  • – wygoda – kompaktowy rozmiar
  • – gwarancje ponad 500 użyć – LENSPEN® nigdy nie wyschnie, ponieważ nie zawiera płynów!

Pełną gamę produktów LENSPEN® znajdą Państwo TUTAJ >>