Marka Duracell w ofercie My Adventure!

Mamy zaszczyt poinformować Państwa o rozszerzeniu naszej oferty produktowej o markę Duracell, która od wielu lat jest obecna w Polsce na rynku baterii alkalicznych i akumulatorów. Nasza współpraca będzie opierała się jednak na nowych segmentach, w których marka od niedawna próbuje zaistnieć.

Najważniejszym z nich – z racji na posiadanie w portfolio marki Lexar oferującej karty pamięci, czytniki oraz pendrive’y – będzie foto-video. Od początku roku wprowadziliśmy do oferty                  i proponujemy naszym klientom wysokiej jakości akumulatory do aparatów cyfrowych i kamer oraz ładowarki – zarówno stacjonarne jak i mobilne.

Mariusz Wyrwa, prezes My Adventure Sp. z o.o.: „Prowadzona przez nas polityka, nasze zaangażowanie oraz potencjał został dostrzeżony przez markę Duracell, dzięki czemu wspólnie możemy rozwijać się na Polskim rynku. Naszym celem zawsze jest oferowanie rozwiązań i urządzeń na najwyższym poziomie, a takie produkty właśnie dostarcza Duracell. Biorąc pod uwagę rozpoznawalność tej marki w Polsce wierzymy, że nowe produkty foto-video będą cieszyły się dużym powodzeniem u konsumentów. W naszej ofercie znajdują się akumulatory do wszystkich najpopularniejszych modeli aparatów i lustrzanek oraz kamer sportowych GoPro, będziemy ją oczywiście sukcesywnie rozszerzać o akumulatory i ładowarki do pojawiających się nowych modeli. Co ważne – wszystkie produkty objęte są 3 letnią gwarancją”.

To jednak nie koniec – Duracell bazując na swoim ogromnym doświadczeniu i oferowanej wysokiej jakości rozszerza swoje portfolio o segment mobile, z którego produkty także już wkrótce w naszej ofercie. Wśród nich znajdą się: ładowarki stacjonarne i samochodowe o zróżnicowanej charakterystyce i parametrach (VALUE, FAST, TRAVEL) oraz kable USB.