Zapraszamy na PRESS PHOTO EXPO – to już 22 stycznia!

Już w najbliższy poniedziałek, 22 stycznia będziemy jednym z wystawców na targach PRESS PHOTO EXPO. W tym roku zapraszamy na 2 stoiska:

  • LEXAR – wszystkim dobrze znana marka pod którą produkowane są profesjonalne i niezawodne karty pamięci, czytniki oraz pendrive’y.
  • Drugą naszą marką będzie znana przede wszystkim z rynku baterii alkalicznych i akumulatorków DURACELL. Na naszym stoisku jednak produkty dla fotografów – doskonałej jakości, objęte 3 letnią gwarancją zamienniki akumulatorów do aparatów fotograficznych. Poza tym kolejna nowość w ofercie Duracell – produkty z kategorii mobile (ładowarki samochodowe, sieciowe, kable USB itp).

Press Photo Expo 2018 – jak piszą jego organizatorzy – to miejsce spotkań dla profesjonalnych fotografów.  Cztery piętra w samym centrum Warszawy zarezerwowane dla Fotografii na cały dzień!!! To miejsce do wymiany myśli, poglądów, doświadczeń. Oczywiście najnowszy sprzęt i nowe technologie ale przede wszystkim to, co najważniejsze, czyli fotograficzne “know-how”.

Więcej informacji na temat wydarzenia TUTAJ.

Adres:

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Warszawa, ul. Bracka 25

Zapraszamy na nasze stoiska na III piętro w godzinach 10:00 – 21:00.

DO ZOBACZENIA!